De logische 'next step' van onze razendsnelle dienstverlening 🙂
EuroEconomics Racing Team
.
In het kader van onze belofte ‘antwoord binnen één werkdag‘, het ‘real time’ tijdperk waar we in leven en het continu streven naar ‘sneller, sneller, snelst’, hebben we als logische next step een EuroEconomics Racing Team in het leven geroepen.
 
 
Onze auto van de zaak 🙂
Vijf verschillende personen, één team! | Mooi symbolisch!
Vijf personen, waarvan drie autofreaks en één als teamgenoot van de sponsor, die samen een team vormen. Met EuroEconomics hebben we ook verschillende kantoren, afdelingen en collega’s die samen één team vormen – en elke dag weer laten zien dat we dat zijn!
Vier EuroEconomics Racing Team coureurs, de vijfde was de sponsor en maakte de foto
Niet ‘lullen’ maar tanken!
Sorry, hier moest natuurlijk staat ‘Niet lullen maar werken!‘ Zo hebben we EuroEconomics opgebouwd: werken, werken en werken! En dat doen we nog steeds! Klik hier als je nog eens wilt lezen over ons prille begin!

Groene proclaimer: inmiddels rijden we electrisch, maar o wat was dat geluid mooi!
Genieten!
Het leven kan zo mooi zijn, af en toe moet je er oog voor hebben en met volle teugen genieten – zoals wij hopen dat onze relaties van Spanje genieten! Zie hier op de achtergrond de klassieke raceauto’s van de officiële deelnemers van de beroemde Mille Miglia (‘1000 mijl’) in Italië. De auto’s moeten van voor 1957 zijn – velen zijn bijzondere exemplaren en kosten miljoenen – en ze scheuren als gekken (helden!). Hier op de foto stonden wij netjes naast te weg om als toeschouwers naar het ‘echte’ schouwspel te kijken, wat was dat genieten!

Klik op deze link voor een verslagje en (foto) rapportage van hoe wij met het EuroEconomics Racing Team hebben genoten van de Mille Miglia.
Veilig thuis!
Met EuroEconomics willen we onze relaties zo begeleiden dat ze rustig kunnen slapen, veilig een woning kunnen huren of kopen, en zich zo beter kunnen focussen op de reden waarom ze naar Spanje zijn gekomen, bijvoorbeeld om van het leven te genieten, te sporten of zaken doen. Hier kwamen ook wij wederom veilig thuis!

Van links naar rechts: technisch directeur Bram (CTO: ‘als het lampje rood is stoppen Jeroen!’), co-driver Nicholas van vervolgens ‘sponsor’ Jeroen – kosten vielen mee, was een goede deal -, Martin, volgens hemzelf projectleider, maar niemand wist waarvan, en initiatiefnemer en organisator Marcel.
Wil je ook een racende start en veilig landen in Spanje?
Wil je ook van start in Spanje als een Vliegende Hollander – of je nu Nederlander of Belg bent – maar wel veilig en goed landen?
Neem makkelijk contact op via de link hieronder, je bent van harte welkom.
Start racing en stel ons makkelijk je vraag
Je krijgt binnen 1 werkdag reactie. Geen kosten

